Získanie

Google Maps Planner

 

    

FAMILYPARK

M. Müller Ges.m.b.H

Märchenparkweg 1
7062 St.Margarethen

 

 

 

 

Autobusová zástavka Familypark

Počas sezóny k parku denne premáva Postbus ÖBB

>> Timetable (valid until 30.09 2017)

>> Timetable (valid during Oktober 2017)

Kontaktné osoby

Komm. Rat Mario Müller
CEO
02685/60707
02685/60707-1299
office@familypark.at
Ulrike Müller
Riaditeľka parku
02685/60707
02685/60707-1299
office@familypark.at
Ing. Michael Lichtenberger
Vedúci techniky
02685/60707
02685/60707-1299
m.lichtenberger@familypark.at
Mario Groschner
Vedúci F&B
02685/60707
02685/60707-1299
m.groschner@familypark.at
Daniel Eselböck
Vedúci gastronómie
02685/60707
02685/60707-1299
office@familypark.at
Mag. Lisa Wagner-Körmendi
Vedúci marketingu
02685/60707
02685/60707-1299
l.wagner@familypark.at
Petra Frank
Vedenie Financie & Controlling
02685/60707
02685/60707-1299
p.frank@familypark.at
Sabrina Franz
Korešpondencia so zákazníkmi & rezervácie
02685/60707
02685/60707-1299
office@familypark.at, reservierung@familypark.at
Astrid Szivacz
korešpondencia so zákazníkmi
02685/60707
02685/60707-1299
office@familypark.at
Daniel Pfeifer
Manažment riadenia tovaru
02685/60707
02685/60707-1299
d.pfeifer@familypark.at
Roland Puschitz
parkdesigner
02685/60707
02685/60707-1299
r.puschitz@familypark.at