Szerzés

 Google Maps Planner

 

    

FAMILYPARK

M. Müller Ges.m.b.H

Märchenparkweg 1
7062 St.Margarethen

 

 

 

Buszmegálló Familypark

A szezon folyamán Az ÖBB Postbus
a 285-ös vonalon naponta közlekedik. 

>> Timetable (valid until 30.09 2017)

>> Timetable (valid during Oktober 2017)

Kapcsolattartó személyek

Komm. Rat Mario Müller
Vezérigazgató
02685/60707
02685/60707-1299
office@familypark.at
Ulrike Müller
Park Igazgatónő
02685/60707
02685/60707-1299
office@familypark.at
Ing. Michael Lichtenberger
Technikai Vezető
02685/60707
02685/60707-1299
m.lichtenberger@familypark.at
Mario Groschner
Gasztronómiai Vezető
02685/60707
02685/60707-1299
m.groschner@familypark.at
Petra Frank
Pénzügy és számvitel
02685/60707
02685/60707-1299
p.frank@familypark.at
Mag. Lisa Wagner-Körmendi
Marketing Vezető
02685/60707
02685/60707-1299
l.wagner@familypark.at
Astrid Szivacz
vevői levelezést
02685/60707
02685/60707-1299
office@familypark.at
Sabrina Franz
Levelezés és foglalások
02685/60707
02685/60707-1299
office@familypark.at, reservierung@familypark.at
Daniel Pfeifer
Titkárgazdálkodás
02685/60707
02685/60707-1299
d.pfeifer@familypark.at
Roland Puschitz
parkdesigner
02685/60707
02685/60707-1299
r.puschitz@familypark.at